Některé firmy mohou stavět na historii a silných rodinných základech spjatých s řemeslem, jehož tradice sahá dlouho do minulosti. K těmto firmám patří i Blažek Glass, s.r.o.

Představujeme vám rodinnou firmu Blažek Glass

Tradice rodinné firmy Blažek Glass s.r.o. sahá až do roku 1933. V tomto roce Josef Blažek, tehdy nejmladší ze sklářské rodiny Blažků, založil svoji první firmu v Novém Boru. V roce 1938 přesídlila firma do Poděbrad, kde působí dodnes.

Jsme tradičním výrobcem zboží z českého křišťálu. V našem sortimentu najdete ručně broušený křišťál, křišťálové urny, světla, skleněné trofeje, šperky a další. Vyrábíme originální skleněné pilníky v širokém sortimentu velikostí a designu. Naší prioritou je zušlechťování skla broušením, malováním, rytím, leptáním. Vyrábíme i skleněné předměty pro propagační účely. Používáme chemické leštění skla a nabízíme ho i zájemcům zvenku.

Zakládáme si na takových hodnotách, jako jsou umělecko-řemeslné ruční zpracování, preciznost a kvalita. Díky našim kvalifikovaným zaměstnancům s dlouholetými zkušenostmi a jejich brusičským umem Vám nyní můžeme představit originální značku luxusních lamp s moderním LED podsvícením – Lampy LEC Light Emitting Crystal.

V současné době jsou jednateli naší firmy vnučka zakladatele Josefa Blažka Lenka Blažková – Zdobinská a její manžel Petr Zdobinský. V souladu s tradicí uměleckého řemesla a moderním rozvojem společnosti jsme schopni v současné době zaměstnávat okolo 55 lidí z Poděbrad a okolí. Můžeme se pochlubit stálými zákazníky z celého světa a také vizí do budoucna, která pomáhá naší firmě na cestě k zákazníkům.

Naší vizí jsou spokojení a uznalí zákazníci, kteří preferují hodnoty, jako jsou ruční výroba, kvalitní materiály a zpracování, originalita a jedinečnost. Naším zákazníkem se stává ten, kdo si cení pečlivého rukodělného zpracování a dlouhodobé životnosti produktů a preferuje tento typ výrobků před levnou, ale často nekvalitní masovou produkcí.

Sklářská firma Blažek Glass zaručuje hodnoty, na kterých lze stavět do budoucna:

  • Ruční výroba
  • Preciznost a umělecké řemeslo mistrů brusičů
  • Kontrola kvality materiálů i zpracování v celém procesu výroby
  • Tradiční, moderní i originální design podle typu a vkusu zákazníka
  • Spolehlivá a profesionální spolupráce od začátku do konce

Při vývoji našich produktů má hlavní slovo zákazník a jeho potřeby.