V roce 2015 se pak firma Blažek Glass s luxusními lampami přesunula na další kontinent a vybraní zástupci firmy se tentokrát na přelomu července a srpna tohoto roku vydali prezentovat originální výrobky na americký veletrh NY NOW 2015, kde lampy oslovily nejen návštěvníky veletrhu, ale také porotu designérů a organizátorů, která lampu Morphology Matte vybrala pro expozici Open House 2015 v jednom z trendů vyhlášených pro rok 2015 – Ephemera!

Významným veletrhem, který jsme si nenechali v roce 2015 ujít, byl i Designblok v Praze, kde se náš stánek těšil poměrně velkému množství nadšených návštěvníků, kteří si u nás křišťálová světla mohli nejen prohlédnout, ale především si také vyzkoušet jejich ovládání. Na výstavišti v pražských Holešovicích se tak projevil zájem o lampy u všech věkových generací.

Kompletní kolekce designových světel s LED pásky z ručně broušeného křišťálu se poprvé před zraky veřejnosti objevila na veletrhu LuxeHome v Šanghaji v červnu roku 2014. Již před zahájením veletrhu bylo jedno ze světel – Morphology Matte – navrženo na cenu „East Living Award“ za nejlepší produkt v kategorii dekorací.